Haberler

Ana Sayfa / Haberler

Düzce Cam, Avrasya Cam Fuarı’na Katıldı

Cam Sanayi kolunda uluslararası düzeyde tercih edilen bir dünya şirketi olmak vizyonu ile hizmet veren Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Avrasya Cam Fuarı 2017, 7. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim - İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı’nda yer aldı.

Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Basın Danışmanı Fikret YILMAZ; cam sektörünün global oyuncusu Düzce Cam’ın 8 - 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli cam endüstrisi fuarı olan Avrasya Cam 2017 Fuarı’na katıldığını ifade etti.Yüksek performanslı ürünlerin sergilendiği fuarda ziyaretçiler, firma standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alma şansı buldu. Düzce Cam Sanayi, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile geliştirdiği ürünlerle de sektöre ve çözüm ortaklarına hizmet etmeyi amaçladığını gösterdi.

Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Basın Danışmanı Fikret YILMAZ; Düzce Cam Sanayi tarafından kurulu bulunan ve yılda 190.500 ton üretim yapan Düz Cam Üretim Tesisini, 2. Hat yatırımı sonrasında yılda 265.000 ton artış yaparak toplam kapasitesini 455.500 tona çıkarttıklarını ifade etti.

Düzce Cam tarafından 10 Mart Cuma günü Bahçeşehir Mor Meyhane’de düzenlenen yemekte bir araya gelen marka yöneticileri ve misafirler fuar yorgunluğunu birlikte atarak, sektör dinamiklerini değerlendirme fırsatı yakaladılar.